Szukaj
  • WOPR Katowice

Reportaż Radia Katowice "Dopóki zdrów będę..."

Naszym szkoleniom zawsze z zaciekawieniem przygląda się wiele osób, przyjrzała mu się również redaktor Anna Sojka z Polskiego Radia w Katowicach.W ubiegłym roku życie w wodzie straciło 545 Polaków. Większość z nich w miejscach, w których pływać w ogóle nie powinni. Mimo akcji informacyjnych i szeroko zakrojonych kampanii społecznych wciąż igramy ze śmiercią.

Często też za nic mamy uwagi i polecenia ratowników, dla których przecież własne nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze. To właśnie oni są z nami przez cały rok na pływalniach i w aqua parkach, a latem na kąpieliskach, nad jeziorami i na plażach. Czujni, gotowi w każdej chwili zareagować, dobrze wyszkoleni. 

Katowicki oddział WOPR zakończył właśnie szkolenie nowych ratowników. Za sobą mają wiele godzin spędzonych w wodzie, na wodzie i pod wodą. Była krew, był pot, zdarzały się i łzy. Teraz będą mogli sprawdzić się w służbie dla nas wszystkich. O tym, co to znaczy być ratownikiem WOPR, posłuchamy w reportażu Anny Sojki, "Dopóki zdrów będę..."
14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

W miesiącu grudniu zmieniamy zaplanowane godziny otwarcia biura: 15 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 29 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 ul. Cicha 10, Katowice. Sprawy pilne: tel. 509-233-165; mail: katow

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now