Szukaj
  • WOPR Katowice

Spotkanie opłatkowe 2019

Jak co roku, w grudniu nasi ratownicy, sympatycy i przyjaciele mieli okazję spotkać się na Bazie Oddziału aby spędzić ze sobą wyjątkowy, przedświąteczny czas. Spotkanie opłatkowe to wyjątkowa tradycja, która ukazuje jak jesteśmy sobie bliscy.

Tradycyjnie złożyliśmy życzenia, darowaliśmy życie karpiom a najwytrwalsi fragment spotkania spędzili w lodowatej wodzie morsując.

Pomimo, że pogoda nie wspierała dziś naszego spotkania nie przeszkodziło nam to w spędzeniu tego przedpołudnia w gronie najbliższych.


Najważniejszymi gośćmi byli oczywiście ratownicy i ich rodziny, swoją obecnością zaszczycił nas radny Pan Tomasz Szpyrka, któremu musimy pogratulować - jest PIERWSZYM urzędnikiem, który zdjął marynarkę i razem z nami morsował!


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, przede wszystkim właścicielom ciastkarni Gruba Ciotka, którzy zagwarantowali nam dziś również słodkie doznania.


Dzięki, że byliście dziś z nami!
33 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Najbliższy dyżur Zarządu odbędzie się 25 maja w godzinach 16:00 - 19:00 w biurze przy ul. Cichej 10 w Katowicach. Jak zawsze będzie możliwość załatwienia wszelkich kwestii formalnych. Zapraszamy!