Szukaj
  • WOPR Katowice

Spotkanie opłatkowe 2019

Jak co roku, w grudniu nasi ratownicy, sympatycy i przyjaciele mieli okazję spotkać się na Bazie Oddziału aby spędzić ze sobą wyjątkowy, przedświąteczny czas. Spotkanie opłatkowe to wyjątkowa tradycja, która ukazuje jak jesteśmy sobie bliscy.

Tradycyjnie złożyliśmy życzenia, darowaliśmy życie karpiom a najwytrwalsi fragment spotkania spędzili w lodowatej wodzie morsując.

Pomimo, że pogoda nie wspierała dziś naszego spotkania nie przeszkodziło nam to w spędzeniu tego przedpołudnia w gronie najbliższych.


Najważniejszymi gośćmi byli oczywiście ratownicy i ich rodziny, swoją obecnością zaszczycił nas radny Pan Tomasz Szpyrka, któremu musimy pogratulować - jest PIERWSZYM urzędnikiem, który zdjął marynarkę i razem z nami morsował!


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, przede wszystkim właścicielom ciastkarni Gruba Ciotka, którzy zagwarantowali nam dziś również słodkie doznania.


Dzięki, że byliście dziś z nami!
30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

W miesiącu grudniu zmieniamy zaplanowane godziny otwarcia biura: 15 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 29 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 ul. Cicha 10, Katowice. Sprawy pilne: tel. 509-233-165; mail: katow

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now