top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraWOPR Katowice

SILESIA WINTER SWIMMING 2020

Jak co roku nasza ekipa zabezpieczała imprezę Silesia Winter Swimming. Mistrzostwa Polski IISA oraz Puchar Czech. Najwytrwalsi a zarazem najbardziej doświadczeni pływacy pokonali tylko jednego dnia aż dwa kilometry w lodowatej wodzie.

Takie imprezy wymagają od nas ogromnych umiejętności i skupienia. Cieszymy się, że jak co roku impreza przebiegła bezpiecznie.

Ogromne gratulacje należą się trzem ratownikom naszego Oddziału, którzy zdecydowali się spędzić ten dzień w wodzie ale... bez skafandrów. Gratulujemy Natalii Palce, Martynie Stalmach i Wojciechowi Winklerowi pokonania dystansów i pokonywania kolejnych barier.

Dziękujemy firmie Roto-Tech za możliwość użycia w trakcie zabezpieczenia ich łodzi Kontra - 450, która po raz kolejny pokazała swoje możliwości.

Ogromne podziękowania należą się całej kadrze zaangażowanej w zabezpieczenie już od piątkowego popołudnia: Iza Zwierzyna, Mirka Zwierzyna, Natalia Palka, Martyna Stalmach, Zuzanna Mróz, Krzysztof Wójcik, Jarosław Zwierzyna, Kordian Grzybek, Paweł Karcz, Adam Satława, Mateusz Chrzan, Jakub Wypukoł, Krzysztof Bachaj, Dawid Bieszczad, Artur Stanek oraz kierownik zabezpieczenia Andrzej Wiśniewski.

Dziękujemy za obecność również przewodnikom Sekcji Psów Ratowniczych z psami, które jak zawsze okazały się wspaniałym urozmaiceniem imprezy: Aleksandra Wentkowska z Hektorem, Halina Klimczak z Maksem oraz Wiktoria Motyka z Beti.

Do zobaczenia za rok na I MISTRZOSTWACH ŚWIATA W ZIMOWYM PŁYWANIU KATOWICE 2021!

Comments


bottom of page