Szukaj
  • WOPR Katowice

ROZPOCZĘCIE SEZONU LETNIEGO I ZABEZPIECZENIA

Weekend oznaczał dla naszych ratowników nie tylko pierwsze prawdziwie upalne dni w tym roku ale przede wszystkim rozpoczęcie sezonu letniego 2021.

Kolejny już rok sezon powitaliśmy na terenie naszej bazy w Yacht Club OPTY. Nad nowym pomostem została wciągnięta na maszt bandera WOPR a ratownicy robili to w czym są najlepsi czyli zadbali o bezpieczeństwo - tym razem żeglarzy uczestniczących w regatach. Dziękujemy wszystkim za obecność, żeglarzom wyników - w szczególności zwycięskiej załodze Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach!

W ubiegłą sobotę nasi ratownicy mieli okazję zabezpieczać również Trhiatlon, który odbywał się na Stawie Kąpielowym w Dolinie Trzech Stawów!

Pogoda dopisała zarówno zawodnikom jak i ratownikom. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników a ratownikom dziękujemy za jak zawsze profesjonalne działania!

Wszystkim życzymy spokojnego i udanego sezonu 2021!


153 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Najbliższy dyżur Zarządu odbędzie się 25 maja w godzinach 16:00 - 19:00 w biurze przy ul. Cichej 10 w Katowicach. Jak zawsze będzie możliwość załatwienia wszelkich kwestii formalnych. Zapraszamy!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

W miesiącu grudniu zmieniamy zaplanowane godziny otwarcia biura: 15 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 29 grudnia w godz. 15:00 - 18:30 ul. Cicha 10, Katowice. Sprawy pilne: tel. 509-233-165; mail: katow