Szukaj
  • WOPR Katowice

Bezpieczne Ferie 2020

Jak co roku nasz Oddział bierze czynny udział w akcji Bezpieczne Ferie. Wydarzenie organizowane jest przez Śląski Urząd Wojewódzki i ma na celu promocję bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku.

Podczas tegorocznej edycji nie mieliśmy niestety przeprowadzić prelekcji oraz założeń przewidzianych dla ratownictwa lodowego.Ważnym punktem dzisiejszego dnia było również stanowisko Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Mimo niesprzyjającej aury i przenikliwego wiatru udało się zapoznać ze sprzętem przeznaczonym do ratownictwa lodowego. Było również miejsce na pierwszą pomoc oraz elementy ratownictwa wodnego.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Bezpieczeństwa Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz obecnym Funkcjonariuszom Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

32 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Najbliższy dyżur Zarządu odbędzie się 25 maja w godzinach 16:00 - 19:00 w biurze przy ul. Cichej 10 w Katowicach. Jak zawsze będzie możliwość załatwienia wszelkich kwestii formalnych. Zapraszamy!