OFERTY PRACY:

Szukasz pracy w charakterze ratownika wodnego? Pracy na stałe, dorywczo, na zastępstwo?
Wypełnij i prześlij poniższy formularz, będziesz mógł otrzymać oferty pracy napływające do Śląskiego WOPR
FORMULARZ

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Katowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko ratownika wodnego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w jednostce budżetowej na pełny etat w godzinach 7.30-15.30

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od dnia 02.09.2019 r.

Wymagania niezbędne:

  • ukończone szkolenie ratownika wodnego

  • ukończony kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

  • przynależność do podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego

  • wykształcenie min. średnie,

  • staż pracy na stanowisku ratownika mile widziany

Zadania i zakres obowiązków:

  • pełnienie służby ratowniczej na basenie szkolnym

  • udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym na terenie placówki

 w przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny 32 258 65 02 wew. 101 w godzinach 7.30 – 15.30

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza rekrutację na stanowisko “ratownik wodny”. Wykształcenie średnie. Oferujemy umowę o pracę w systemie dwuzmianowym, w równoważnym czasie pracy.

Wymagania:
1. uprawnienia Ratownika Wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami
2. aktualne uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
3. aktualne badania SANEPID
4. gotowość do pracy zmianowej
5. zaangażowanie w pracę
6. umiejętność pracy w zespole
Mile widziane dodatkowe kwalifikacje tj. instruktor nauki pływania.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby MOSiR 43-190 Mikołów ul. Konstytucji 3 Maja 31 lub przesłanie na adres kadry@mosir.mikolow.eu